יש למישהו מצעים למיטת שמופי?

עוד יום של בלגן, בין העבודה לאמהות ולחיים האלה

היום נתקעתי, אחרי שבלילה החלפתי שלוש פעמים את הסדינים למתוקה שלי. נכנסתי לאינטרנט והזמנתי סטוק שעד שהוא יגיע כבר נצטרך להחליף לה את המיטה. אבל אם למישהו יש מצעים למיטת שמופי אני ממש אעריך את זה. 

מצעים למיטת שמופי
איך שאני מתגעגעת לימים האלה.,..

 

אחר כך היתה לי פגישה, די מוצלחת, עם לקוח חדש. זה יזם של מסעדות שרוצה לפתוח רשת חדשה לזכיינים בקונספט מעניין. זה אמור לפנות דווקא לאמהות ולהיות מקום שאפשר לבוא עם הילד, יש בכניסה סטנדטים שאפשר לנעול עגלות לתינוק, פינות החתלה בפנים ובחוץ וכל הקונספט הוא שגם אם אמא זה לא אומר שאין לך פינה משלך.

כמובן שמאוד התחברתי לקונפסט. אני תמיד מרגישה לא נעים כשהיא מתחילה לבכות, אם אני הופכת את השירותים (ומשתדלת כמה שפחות בגלל היגיינה) לשידת החתלה מאולתרת ובהתחלה, כשעוד הנקתי, אני לא צריכה לספר לכן איך זה מרגיש.

אז אני חושבת שהוא אהב את הראש שלי. אמרתי שדווקא בגלל שהקונפסט הוא אמהות אז צריך לתת להן גם אפשרות להתרענן. אולי להציע אפשרות לבייביסיטר בתוך המקום, לעשות פינת משחקים קטנה ולפזר וילונות למי שצריכה להניק או פורצת בדמעות בלי שום סיבה. הלוואי ואקבל את הפרויקט הזה. הסניף הראשון יהיה ברעננה ומשם השמים הם הגבול. נקווה רק שלא כל האמהות דלפוניות כמוני.

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s