קיבלתי את הפרויקט! הללויה

בוקר מעולה לכולם

היום אני מלכה לכל דבר. הדברים פשוט מסתדרים לי מעצמם: כל הרמזורים ירוקים, מתוקונותי הגיעה בזמן לגן, העוזרת לא הבריזה וכן – קיבלתי את הפרוייקט!!! שעות ארוכות של עבודה השתלמו, מחקרים לתוך הלילה ולא מעט רעיונות לא שגרתיים שנתתי לייזמים של בית הקפה החדשים לאמהות במיוחד, שיאפשרו לכל אחת להניק ולקשקש מהבוקר ועד אחר הצהריים (סוגים בשבע – תענוג!). אז בזמן שאני עושה את התוכניות ומתחילה לעבוד על הנראות של הקירות, שיעוצבו עם טפטים שנעצב עם מעצבת גרפית מוכשרת במיוחד (וחברתי ללימודים), יצאתי לחנות של מוצרי תינוקות דלוקס, בה הכל בעבודות יד, כדי לקבל קצת רעיונות.

תינוקות או אמהות?
ביקור בחנות למוצרי תינוקות שנתנה הרבה השראה

התחושה הראשונה, אם להיות כנה, היא של החמצה. יש שם כל כך הרבה משחקים מדהימים, שגולפו מעץ או בובות שנתפרו בעבודת יד שחבל שלא הבאתי למתוקונת שלי. מאחורי כל פריט יש סיפור, תמיד יש כמה פונקציות נסתרות שנותנות עוד ערך למשחק ועוזרות להתפתחות של הילד, ואני מתלבטת אם אני עושה נכון. האם הנראות של החלל צריכה להיות מעולם התוכן של התינוקות וילדים עד גיל 4 או שאני צריכה דווקא להתמקד בעולם של האמהות, שיבלו שם הרבה ואולי כבר שבעו ממשחקים מפוזרים על הרצפה ודימויים לגיל שנתיים.

אז בינתיים אני מצלמת, רושמת בפנקס – כל רעיון שעולה לי מקבל דף משל עצמו. מחר אלך לחנות של מעצבת המתמחה בבגדי הריון ואביזרים נלווים ולמעון של נשים חד הוריות שאולי ירעננו קצת את החוויה. אצלי, בגלל שההריון היה לא מתוכנן, הרבה מהדברים מודחקים. אני רוצה לעצב להן את החוויה המושלמת, אבל לפעמים מפחדת להתחבר לעצמי עד הסוף.

נתי

2 thoughts on “קיבלתי את הפרויקט! הללויה

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s